Param Entegrasyonuna Başlarken

ParamPOS

E-ticaret siteleri başta olmak üzere, uzaktan ödemenin olduğu her an için bir çözüm sunar. ParamPOS'un sunduğu ödeme yöntemleri ve ihtyaca yönelik fonksiyonel çözümler sayesinde işyerleri tahsilatlarını kolay ve hesaplı bir şekilde yönetir ve sertesi gün tahsilat avantajından faydalanır.

ParamPOS sistemi, çevrimiçi ödemeleri hızlı, sorunsuz ve güvenilir bir deneyime dönüştürmek için tasarlanmıştır. Müşterilerinize kusursuz bir alışveriş deneyimi sunarken, kolay kullanımı ve güvenlik odaklı yapısıyla öne çıkar. ParamPOS sistemi ile ödeme işlemlerini zahmetsizce yönetebilir, işletmenizi büyütürken ödeme süreçlerinde en üst düzeyde verimliliği elde edebilirsiniz.

Anında tahsilat avantajıyla ParamPOS her anında yanında!

Müşterilerinizin güvenli ödeme yapmasını sağlıyoruz. En uygun komisyon oranları ile işinizi beraber büyütüyoruz.
Tek POS ile tüm bankalarla anlaşın.
Param Sanal POS, 23 banka entegrasyonu ile tüm bankalardan ödeme almanızı sağlar. Üstelik %2,69 komisyon oranıyla tahsilatlarınız ertesi gün Param Business Kart’ınızda.

Yakından Tanıyın

API'lar
API'larin detaylarına, çalışma statüsü ve güncelleme geçmişine ulaşın.
Detaylı bilgi için...
Pazeryeri Çözümü
Pazaryeri e-ticaret platformunda satıcı hak edişlerini kolay yönetin. Ödeme alma, esnek çalışma valörleri ve anlık nakit akışı sağlama imkanı sunar.
Detaylı bilgi için...
Dokümanlar
Ürün ve fonksiyon bazında entegrasyon kılavuzlarını ve örnekleri keşfedin.
Detaylı bilgi için...
Örnek Kodlar
Param ürünlerini daha kolay test etmenizi sağlayacak yazılımsal test projelerimizi deneyerek entegrasyon sürecinizden tasarruf edin.
Detaylı bilgi için...
🔍 Sıkça Sorulan Sorular (SSS)
Sıkça sorulan sorularınızı yanıtlamak ve daha fazla bilgi almak için ParamPos Ödeme İşlemleri'nin Sık Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edin: SSS Sayfası Hızlıca cevapları bulun ve ödeme süreçleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Sorularınıza en iyi yanıtları burada bulabilirsiniz.