Hazır Altyapı

Akınsoft 1995 yılında kurulan AKINSOFT; ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar, Web Programları ve Mobil Programlar olmak üzere 120'yi aşkın yazılımın yer aldığı birçok sektöre hitap edebilen Türkiye'nin en geniş program arşivine sahip, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen köklü ve büyük bir şirkettir.

Dokuz Yazılım Dokuz Yazılım, sektör ihtiyaçları ve kaliteli iş anlayışı göz önüne alarak, web tabanlı yazılımlar, web tasarımı, e-ticaret, interaktif çözümler alanlarında hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışı ve teknolojideki son gelişmeleri yansıtmak amacıyla 2008 yılında kurulmuştur. Son yıllarda kitap satış sektörü için geliştirdiği e-ticaret yazılımı ile Türkiye'deki internetten kitap satan e-ticaret sitelerinin yarısından fazlası Dokuz Yazılım altyapısı kullanmaktadır.

Dora Ticaret DoreTicaret; firmaların kolay yönetebileceği ve müşterilerinin kolay kullanabileceği, ürünlerini, hizmetlerini detaylı şekilde tanıtıp satışa sunabileceği, uzun vadeli kullanabilecek, güncelliğini koruyan, modern ve şık hazır e-ticaret yazılım çözümleri üretmektedir.

Eticaret Soft EticaretSoft, internet ve yazılım sektöründe 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen ETicaretSoft profesyonel kadrosu ile kendi sektöründeki birçok seçkin firmaya yazılım altyapısı konusunda destek vermiş ve projeler üreterek katma değer sağlamıştır.

İdeasoft 2005 yılında kurulan Ideasoft, tecrübe ve kaliteyi birleştirerek web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan altyapı sağlayıcısıdır. Türkiye’de faaliyet gösteren e-ticaret firmaları Ideasoft’un ürettiği akıllı e-ticaret paketlerini kullanmaktadır. Her firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten teknoloji firmasıdır.

iMağaza 2010 yılında kurulan iMağaza e-ticaret sektöründe oluşan kiralama yöntemlerini aşmayı başarmış ve sektöre yeni bir rakip olarak girmiştir. iMağaza, sürekli yenileyerek güncel teknolojilere ayak uydurmakla birlikte yeni servis ve hizmetlerin sunumunda da öncü olmaktadır.

Marka Click Web tabanlı yazılım ve tasarım çözümleri sunan MarkaClick, firmaların marka değerini internet ortamına taşıyarak müşterilerine ulaşmalarında yarar sağlamayı hedefleyen yazılım firmasıdır. Her geçen gün gelişen ve yenilenen yazılımları ile müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır.

Odyo Bilişim Odyo Bilişim 2010 yılından itibaren yerli yazılım geliştirme sektöründe yer almakta, ekonomik fiyat politikası ile geniş kitlelere ulaşmaktadır. Kolay kullanım, güçlü altyapı, hizmet kalitesini sorunsuz olarak geliştiren çalışmaları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Oxi Yazılım OXI Yazılım internet ve mobil ortamda PHP, MySQL, Ajax, Jquery, JavaScript yazılım dillerini kullanarak yazılım geliştirme ve android tabanlı yazılım geliştirme, aplikasyon hazırlama alanlarındaki ihtiyaçları karşılamaktadır.

Platin Market 2004 yılında Türkiye’deki e-ticaret potansiyelini görerek PlatinMarket markasıyla e-ticaret sektörüne yatırım yapan şirket, ilk e-ticaret paketi sürümünü yayınlamıştır. 2004 yılından itibaren uygun maliyetle gelişmiş e-ticaret altyapısı sağlamaktadır. 2016 yılında Google Premier Partner olarak google servisleri ile yazılımlarına entegre ederek kullanıcılarına fayda sağlamaya devam etmektedir.

Projesoft 2003 yılında kurulan Projesoft, e-ticaret yazılımı konusunda birçok büyük markanın e-ticaret yazılımlarını oluşturmuş ve geliştirmiştir. Ortak kod yapısına geçerek, sorunsuz entegrasyonları ile pazar yeri ve ERP operasyonlarında müşterilerinin kârlılıklarını artıracak çözümler üretmeye devam etmektedir.

RGS Yazılım RGS Yazılım E-ticaret çözümleri, 2005 yılından itibaren e-ticaret altyapısı ve özel yazılım çözümleri sunmaktadır. Günümüze uyumlu % 100 SEO uyumlu altyapı ile hazırlanan e-ticaret sistemi sayesinde yüzlerce firmanın ticaret yapmalarını sağlamaktadır.

Webanya Webanya, yüksek kalite tasarım ve yazılım altyapısını yüksek maliyetler oluşturmadan bütün müşteri kitlelerine ulaştırabilmek ve sürdürülebilir bir kalite politikası oluşturmaktır. Webanya ürünlerini satın alan her kullanıcının aynı kalite ve hizmet ile müşteri sadakatini sağlamaktır.

Payfull 2015 yılından bu yana ödeme ve tahsilat sistemleri alanında hizmet sunan Payfull, yenilikçi ve kendini geliştiren bir kadro ile işletmelere, bankalara ve ödeme kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Payfull 2009 yılında firmalara özel yazılım çözümleri üretmeye başlayan ParafSoft, 2013 yılından itibaren %100 Yerli E-Ticaret Paketleri geliştirerek kolay kullanım, hız , gelişmiş özellikler ve ekonomik fiyatları bir arada sunarak hizmet vermektedir.