Hazır Altyapı

İdeasoft 2005 yılında kurulan Ideasoft, tecrübe ve kaliteyi birleştirerek web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan altyapı sağlayıcısıdır. Türkiye’de faaliyet gösteren e-ticaret firmaları Ideasoft’un ürettiği akıllı e-ticaret paketlerini kullanmaktadır. Her firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten teknoloji firmasıdır.

Eticsoft Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş., ağırlıklı olarak e-ticaret yazılımları, özel e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Ticimax, güçlü altyapısı ve 10 yılı aşkın tecrübesi ve 80+ uzman personeli ile müşterilerinin e-ticaret alanındaki rekabetlerini güçlendirmesine yardım etmektedir.

Platin Market 2004 yılında Türkiye’deki e-ticaret potansiyelini görerek PlatinMarket markasıyla e-ticaret sektörüne yatırım yapan şirket, ilk e-ticaret paketi sürümünü yayınlamıştır. 2004 yılından itibaren uygun maliyetle gelişmiş e-ticaret altyapısı sağlamaktadır. 2016 yılında Google Premier Partner olarak google servisleri ile yazılımlarına entegre ederek kullanıcılarına fayda sağlamaya devam etmektedir.

Faprika Güçlü SEO uyumu, geliştirilebilir altyapı, trafik sorunu olmayan altyapı paketleri, düşük banka komisyonları ve çok daha fazlası ile markaları dijital dünyaya taşımaya yardımcı olan Faprika, müşterilerinin hedeflerine en hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Sunduğu e-ticaret çözümleri ile birlikte markaların sınırlarını aşarak tüm dünyayı hedef kitleleri haline getirmelerine olanak sağlayan marka, birden fazla yenilikçi özelliği ile sektörün trendlerini belirleyen entegre çözümler sunuyor.

Netahsilat 81 ilin 957 ilçesinde 402.000 + bayi tarafından yılda 36,9 Milyar TL işlem gerçekleştirilen Türkiye'nin en yaygın B2B platformu olan Netahsilat, üretici firmaların distribütör, bayi, alt bayi ve müşterilerinden ödeme alabildikleri gelişmiş ve esnek arayüze sahip bir platformdur.

tahsildar 2003 yılında kurulan firma 135 çalışanıyla birlikte E-ticaret ve Sanal POS çözümleri ile firmalar için online ödeme sistemleri geliştiriyor. 2.000 üzerinde müşterisiyle 17 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam ediyor.

Odemeix 1991 yılında kurulan firma şuanda Ödemeix Online Ödeme Sistemi, kısaca e-ödeme ile, 21 bankadan tek çekim, 14 bankadan taksitli ve 11 lisanslı ödeme kuruluşlarının sanal poslarının bir arada bulunduğu, internet olan her yerden ve cihazdan, taksitli ve/veya peşin ödeme yapma ve alma imkânı sağlayan, kuruluşlara özel, yüksek güvenlikli bir alt yapı sunuyor.

KMK KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş., 1998 Yılında Türkiye’de kurulmuş teknoloji şirketidir. KMK Teknoloji, Yüksek nitelikli, Çok satıcılı e-ticaret yazılımları ve diğer iş modellerinde e-ticaret yazılım çözümleri sağlamaktadır. KMK E-ticaret yazılımları ParamPOS altyapısına tam entegre çalışmaktadır. ParamPOS Sanal POS’unuzu birkaç dakikada KMK E-ticaret yazılımlarına entegre edebilir, ParamPOS entagrasyonu ile ilgili KMK Teknolojiden sınırsız ve ücretsiz destek alabilirsiniz

Akıllı Ticaret 360 derece çözüm üreten e-ticaret altyapı sağlayıcısı Akıllı Ticaret olarak, 2005 yılından bu yana kobiler için; e-ticaret yazılımları, B2B çözümler ve e-ticaretin katma değerli hizmetlerini (içerik, reklam, vb.) sağlıyoruz. Türkiye'nin e-ticaret ile tanışmasından bu yana, 15 yılı aşkın tecrübemiz ve sadık müşterilerimiz ile işinizi büyütmek için çalışıyoruz.

Odyo Bilişim Odyo Bilişim 2010 yılından itibaren yerli yazılım geliştirme sektöründe yer almakta, ekonomik fiyat politikası ile geniş kitlelere ulaşmaktadır. Kolay kullanım, güçlü altyapı, hizmet kalitesini sorunsuz olarak geliştiren çalışmaları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Dokuz Yazılım Dokuz Yazılım, sektör ihtiyaçları ve kaliteli iş anlayışı göz önüne alarak, web tabanlı yazılımlar, web tasarımı, e-ticaret, interaktif çözümler alanlarında hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışı ve teknolojideki son gelişmeleri yansıtmak amacıyla 2008 yılında kurulmuştur. Son yıllarda kitap satış sektörü için geliştirdiği e-ticaret yazılımı ile Türkiye'deki internetten kitap satan e-ticaret sitelerinin yarısından fazlası Dokuz Yazılım altyapısı kullanmaktadır.

Quakasoft Quka Yazılım Sanayi ve Ticaret AŞ, 2012 yılından bu yana e-ticaret çözümleri sunmakta olup, kurum ve marka kimliklerinin oluşturulması ve dijital ortamda en iyi şekilde lanse edilmesini sağlamaktadır. Pazar yeri entegrasyonu ile de müşterilerinin e-ticaret ihtiyaçlarını anında karşılamak için çözümler sunan bir kuruluştur.

Playanka 2009 yılında yazılım geliştirme alanında bir çok ünlü marka ve kurumsal firmaya özel yazılım çözümleri üretmeye başlayan firma, profesyonel ve dinamik ekibi ile 2013 yılında %100 Yerli E-Ticaret Paketleri geliştirerek kolay kullanım, hız , gelişmiş özellikler ve ekonomik fiyatları bir arada sunarak kısa sürede geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır.

Playanka 2016 yılında kurulan Akinon, dünya çapındaki en iyi perakende markalarına son teknoloji çözümler sunan küresel bir yazılım geliştirme şirketidir.

iMağaza 2010 yılında kurulan iMağaza e-ticaret sektöründe oluşan kiralama yöntemlerini aşmayı başarmış ve sektöre yeni bir rakip olarak girmiştir. iMağaza, sürekli yenileyerek güncel teknolojilere ayak uydurmakla birlikte yeni servis ve hizmetlerin sunumunda da öncü olmaktadır.

Projesoft 2016 yılından itibaren, online oyun satış sektörü gereksinimleri için özelleştirilmiş e-ticaret sitelerini, çeşitli müşteri gruplarımıza yönelik lisanslayarak kullanıma sunmaktayız. Tasarım ve altyapı sistemlerinin tamamının, şirketimizin ürünü olarak doğduğu Playanka sistemi, devam eden güncellemeleriyle birlikte sürekli gelişmeye açık olarak varlığını sürdürmekte, tamamen yerli yazılım projesi olarak alanındaki rakipsizliğini korumaktadır

Eticaret Soft EticaretSoft, internet ve yazılım sektöründe 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen ETicaretSoft profesyonel kadrosu ile kendi sektöründeki birçok seçkin firmaya yazılım altyapısı konusunda destek vermiş ve projeler üreterek katma değer sağlamıştır.

MulkTakib Q-KOD YAZILIM TİCARET A.Ş tarafından SaaS olarak geliştirilen bulut tabanlı mülk yönetim platformudur. IQ-KOD 2017 yılında kurulmuş uzmanlık alanı web uygulamaları olan yazılım şirketidir. Online kira takibi ve mülk yönetimi hizmeti sunan Mülk takibi ölçülebilir fiyat politikasıyla yarının ihtiyaçlarına çözüm üretmeye devam ediyor.

Kursoft Kursoft Yazılım, sektördeki 15. yılı itibariyle, ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar ve Web Programlarında inovatif çözümleriyle, ürün gamında bulunan KRS serisi otomasyonları ile hizmet vermektedir.

K12Net Atlas Eğitim Yazılımları, yaklaşık 10 yıllık tecrübesi ile öğrenci bilgi sistemi geliştirme ve uygulama konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirket, öğrenci bilgi sistemleri konusunda uluslararası standartları kullanmakta ve kurumsal tabanlı projeler geliştirme ve uygulama konusunda güçlü bir altyapı sunmaktadır. Birçok farklı türde kurum tarafından kullanılan K12NET, farklı eğitim sistemleri ve müfredatları destekleyecek şekilde kolaylıkla özelleştirilebilmekte ve K12NET ürünü ile hâlihazırda Türkiye, Körfez Bölgesi Ülkeleri ve Doğu Avrupa’da hizmet vermektedir.