POS API

ParamPOS

E-ticaret siteleri başta olmak üzere, uzaktan ödemenin olduğu her an için bir çözüm sunar. ParamPOS'un sunduğu ödeme yöntemleri ve ihtiyaca yönelik fonksiyonel çözümler sayesinde işyerleri tahsilatlarını kolay ve hesaplı bir şekilde yönetir ve ertesi gün tahsilat avantajından faydalanır.

ParamPOS sistemi, çevrimiçi ödemeleri hızlı, sorunsuz ve güvenilir bir deneyime dönüştürmek için tasarlanmıştır. Müşterilerinize kusursuz bir alışveriş deneyimi sunarken, kolay kullanımı ve güvenlik odaklı yapısıyla öne çıkar. ParamPOS sistemi ile ödeme işlemlerini zahmetsizce yönetebilir, işletmenizi büyütürken ödeme süreçlerinde en üst düzeyde verimliliği elde edebilirsiniz.

Anında tahsilat avantajıyla ParamPOS her anında yanında!

Müşterilerinizin güvenli ödeme yapmasını sağlıyoruz. En uygun komisyon oranları ile işinizi beraber büyütüyoruz.
Tek POS ile tüm bankalarla anlaşın.
Param Sanal POS, 23 banka entegrasyonu ile tüm bankalardan ödeme almanızı sağlar. Üstelik uygun komisyon oranıyla tahsilatlarınız ertesi gün Param Business Kart’ınızda.


Metotlar

Aksi belirtilmedikçe metotlara gönderilecek tüm parametreler zorunlu alandır. Web Servis metotlarında ST_WS_Guvenlik nesnesi ile güvenlik kontrolü yapılmaktadır. ST_WS_Guvenlik nesnesinin, aşağıdaki bilgiler ile geçilebilmesi için ayrıca sunucu IP Adresi (birden fazla IP Adresi mevcut ise IP Adres Blokları) veya web site adresinizi tarafımıza göndermeniz gerekmektedir

BAĞLANTI ADRESLERİ

GERÇEK ORTAM

Ayrıca iletilecektir.

TEST ORTAM

https://test-dmz.param.com.tr/turkpos.ws/service_turkpos_test.asmx?wsdl

Test Parametre Değer
CLIENT_CODE 10738
CLIENT_USERNAME Test
CLIENT_PASSWORD Test
GUID 0c13d406-873b-403b-9c09-a5766840d98c
Test Parametre Değer
CLIENT_CODE 42469
CLIENT_USERNAME TP10045106
CLIENT_PASSWORD C8B664272E80421F
GUID A65D9C12-5B27-463C-902C-B808D95B5989

DÖKÜMANLAR VE ÖRNEK ENTEGRASYON KODLARI

TEKNİK DESTEK KONULARI

Entegrasyon konusunda yaşadığınız teknik sorunlar hakkında [email protected] adresine tüm destek taleplerinizi iletebilirsiniz.