Açık Kaynak

Açık kaynak kodlu e-ticaret platformlarında Param Sanal Pos eklentisi kullanarak kodlama yapmadan hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz. Kullanıma hazır olarak sunulan ParamPOS açık kaynak eklentileri; özellikle hızlı, kolay ve güvenilir ödeme almak isteyen işletmeler için tasarlanmış bir ödeme alt yapısı sunar. Eklentileri kullanmak için sadece Param Sanal Pos hesabınızın olması gerekir. İlk kayıt ücreti, aylık-yıllık vb. lisans bedeli altında bir kurulum ücreti yoktur.

Wordpress altyapısı üzerinde dakikalar içinde kurularak özelleştirilebilren bir yapı sunan woocommerce ile mevcut mağazanız üzerinden veya yeni bir e-ticaret web sitesi kurulumu yaparak hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.Woocommerce Param Sanal Pos eklentisi hakkında detaylı bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz.

Param tarafından sağlanan opencart ödeme yöntemi eklentisi; açık kaynak altyapısı, yaygın tema ve modülleri ile hızlı kurulum gerçekleştirilebilen Opencart ile oluşturulmuş alışveriş siteleri üzerinden kolay ve sorunsuz ödeme almanızı sağlar. Eklenti hakkında detaylı bilgilere bu sayfadan ulaşabilrisiniz.

Dünya genelinde 300.000 den e-ticaret sitesine açık kaynak altypaı sunan PrestaShop ile bir mağazanız varsa veya kurulum yapmak istiyorsanız param pos eklentisi hızlı kurulumu ile hemen ödeme almaya başlayabilrsiniz. Eklenti hakkında detaylı bilgilere bu sayfadan ulaşabilrisiniz.

Kullanımı kolay, kod bilgisi ve geliştirme gerektirmeden açık kaynak kod ile online satış platformu altyapısı sunan magento, dünya genelinde 200.000 üzerinde işletme tarafından kullanılmaktadır. Magento ile kurulum yapılmış alışveriş sitenizin ödeme metodları arasında param sanal pos eklentisi kulanarak ödeme almaya başkayabilirsiniz. Eklenti hakkında detaylı bilgilere bu sayfadan ulaşabilrisiniz.

Açık kaynak kodlu e-ticaret platformları içinde ölçeklenebilir, özelleştirilebilir bir yapı ile kullanıma hazır, güçlü özellikler sunan NopCommere altyapısı ödeme yöntemleri içinde Param Sanal Pos eklentisini kullanarak kolay, sorunsuz ve güvenli bir şekilde ödeme almaya başlayabilrsiniz. Eklenti hakkında detaylı bilgilere bu sayfadan ulaşabilrisiniz.
Şirketimizce kullanıcılarımıza destek olmak amacıyla, açık kaynak kodlu platformlara özel geliştirilmiş eklentilerimizin (plugin) kullanımı tamamen kullanıcılarımızın kendi insiyatifleri kapsamındadır. Şirketimiz, eklentilerin geliştirilmesi sırasında gereken her türlü güvenlik önlemini almış ve çabayı göstermiş olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermez, eklentilerin kullanımı nedeniyle meydana gelebilecek doğrudan ve/veya dolaylı zarar ziyandan hukuki, idari veya cezai bir sorumluluğu kabul etmez.